32 243 81 36 kontakt@rymar.eu

Hurtownia opon nowych i używanych Ruda Śląska

koło opony

Hurtownia opon – Śląsk

Osoby, które poszukują tanich opon w większej ilości, powinny sprawdzić ofertę Rymar – hurtowni opon w Rudzie Śląskiej, która obsługuje również klientów z takich miast jak Katowice, Bytom, Chorzów czy Mikołów.

Sprzedaż hurtowa opon to opłacalna inwestycja m.in. dla mechaników, wulkanizatorów, a także przedsiębiorstw posiadających własną flotę pojazdów. To, na co można liczyć w przypadku Rymar to:

  • dostępność zarówno nowych, jak i używanych opon;
  • produkty od sprawdzonych producentów, m.in. Pirelli, Good Year czy Continental;
  • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru opon.

Szukasz hurtowej sprzedaży opon? Zależy Ci na sprawdzonych oponach w dobrej cenie? Skontaktuj się z nami.

ul. Łukasiewicza 25, 41-707 Ruda Śląska (Kochłowice)

Producenci opon w RYMAR

Hurtownia opon w Rudzie Śląskiej – co można znaleźć w ofercie?

To, czym charakteryzuje się hurtownia opon, to duże zróżnicowanie produktów. Dostępne są wersje letnie, zimowe oraz całoroczne w wielu rozmiarach, od 13” do 22”. Podczas ich wyboru warto kierować się:

  • indeksem nośności;
  • indeksem prędkości;
  • rodzajem bieżnika i sposobem, w jaki odprowadzana jest woda spod kół;
  • przyczepnością opon;
  • sposobem montażu.

Można zdecydować się na różne modele w ramach jednego zakupu lub wręcz przeciwnie, zamówić te same opony, co sprawdza się np. w sytuacji doposażania floty samochodowej.

Rymar, hurtownia opon w śląskim, zapewnia atrakcyjne ceny w przypadku zamówienia wynoszącego co najmniej 20 sztuk. Jeśli współpraca ma charakter długofalowy, istnieje możliwość negocjacji cen. Nie trzeba martwić się też o to, że pojedyncza sztuka okaże się uszkodzona – wszystkie opony są przed wysyłką sprawdzane ciśnieniowo, co minimalizuje ryzyko występowania takich sytuacji.

Jestes zainteresowany hurtową sprzedażą opon? Skontaktuj się, aby poznać naszą ofertę.

Hurt opon używanych – czy to się opłaca?

Korzystnie z usług hurtowni opon w Katowicach czy Rudzie Śląskiej w zakresie zakupu modeli używanych to bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie w przypadku firm dysponujących flotą pojazdów samochodowych.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, używane opony mogą być tak samo bezpieczne i funkcjonalne jak nowe. Co więcej, zarówno pod kątem finansów, jak i wytrzymałości, bardziej opłaca się zakup opon wyższej klasy, ale z rynku wtórnego niż nowych, niskobudżetowych, które wykonane są ze słabych mieszanek gumy. A na co zwrócić uwagę podczas ich zakupu, aby wyjść na tym korzystnie?

Duże znaczenie ma to, czy opony są bez wad fabrycznych, a także, czy nie zostały ściągnięte z powypadkowego auta. Obowiązkowo powinno sprawdzić się stan bieżnika, a także dopytać, czy opony były poddawane wulkanizacji, regeneracji i jeśli tak, to w jakim zakresie.

Nie każdy wie o tym, że na kondycję opon wpływa również sposób ich przechowywania. Należy składać je w suchym pomieszczeniu, osłoniętym przed działaniem promieniowania UV, w którym temperatura nie spada poniżej 5ºC. Także zbyt wysoka temperatura, powyżej 30ºC, może spowodować niszczenie mieszanki gumowej.

Korzystając z usług sprawdzonej hurtowni opon, która posiada własną przestrzeń magazynową, można tego uniknąć.

Hurtowa sprzedaż opon nowych i używanych RYMAR Ruda Śląska

OFERTA

Regeneracja felg

Świadczymy usługi w zakresie regeneracji felg stalowych i aluminiowych. Posiadane przez nas doświadczenie oraz urządzenia pozwalają na naprawę wszystkich felg samochodowych małych oraz dużych.

Kliknij po więcej szczegółów: regeneracja felg.

Wymiana opon

Od lat zajmujemy się sezonową wymianą opon. Opony wymieniamy sprawnie, szybko Używamy profesjonalnych narzędzi. U nas pracują specjaliści. Zapisz się on-line na wymianę opon. Serdecznie zapraszamy!

Kliknij po więcej szczegółów: wymiana opon.

Oferta dla firm

Mogą Państwo polegać na naszym doświadczeniu w obsłudze firm i floty. Szanujemy czas klienta biznesowego, dlatego też naszym priorytetem jest dostosowanie się do czasu kierowców samochodów.

Kliknij po więcej szczegółów: opony dla firm.

Hotel dla kół

Wymiana opon w naszych warunkach to konieczność. Mając na uwadze uciążliwość przechowywania aktualnie nieużywanego kompletu kół /opon, można powierzyć ich składowanie naszemu serwisowi. 

Kliknij po więcej szczegółów: przechowywanie opon.

Serwis opon

Wulkanizacja, naprawa opon, serwis opon. To wszystko znajdziesz u nas. Doświadczenie, nowoczesne, dobrej jakości narzędzia – to nasze atuty.

Kliknij po więcej szczegółów: serwis opon.

Hurtowa sprzedaż opon w Rudzie Śląskiej. Skontaktuj się, odwiedź nas!