32 243 81 36 kontakt@rymar.eu

Przechowywanie opon w RYMAR Ruda Śląska

Jak przechowywać opony?

Przechowujesz opony w nieogrzewanym, blaszanym garażu lub w wilgotnej piwnicy? To błąd, który może skutkować koniecznością ich wymiany.

Prawidłowe przechowywanie opon powinno odbywać się:

  • w odpowiedniej i co najważniejsze dodatniej temperaturze, nieprzekraczającej jednak 25 stopni Celsjusza;
  • przy wilgotności nieprzekraczającej 70%;
  • z dala od bezpośredniego oddziaływania promieni słonecznych;
  • z dala od źródeł ciepła, jak piece;
  • z dala od substancji chemicznych, w szczególności o charakterze ropopochodnym.

Opony można układać w stos, aczkolwiek zaleca się wieszanie ich na przeznaczonym do tego stojaku. Dzięki temu można uniknąć ryzyka odkształcania się gumy. Dodatkowo warto umyć całe koła, zwracając szczególną uwagę na felgi. Dzięki temu brud nie będzie wżerać się w powierzchnię, powodując jej niszczenie.

PRZECHOWYWANIE OPON I KÓŁ

BEZPIECZNIE PRZECHOWUJ OPONY, KOŁA W RYMAR W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

W RYMAR w Rudzie Śląskiej zapewniamy składowanie w optymalnych warunkach.
Wszystkie koła powierzone nam na przechowanie są przed sezonem sprawdzane i wyważane, by wymiana była jak najszybsza i nieuciążliwa.

ul. Łukasiewicza 25, 41-707 Ruda Śląska (Kochłowice)

Przechowywanie opon – Ruda Śląska

Jeśli nie masz odpowiednich warunków do przechowywania opon lub mieszkasz w bloku bez piwnicy i zwyczajnie brakuje Ci miejsca, możesz skorzystać z hotelu dla opon w Rudzie Śląskiej. Twoje opony będą składowane w ubezpieczonym magazynie, który spełnia wszystkie powyższe wymagania. To nie tylko oszczędność miejsca, ale i czasu. W ramach tej usługi zajmujemy się też myciem, sprawdzaniem oraz wyważaniem opon, dzięki czemu ich sezonowa wymiana będzie szybka i bezproblemowa.

Przechowalnia opon – zalety

Przechowywanie kół to usługa, która staje się coraz bardziej popularna. Dedykowana jest nie tylko osobom, które ze względu na ograniczoną przestrzeń nie mają gdzie ich składować, ale także tym, którzy chcą mieć pewność, że stan opon nie pogorszy się w wyniku niekorzystnych warunków.

Co więcej, wiąże się to z dodatkowymi korzyściami. Podczas oddawania opon, są one dokładnie sprawdzane pod kątem stanu technicznego oraz poziomu zużycia bieżnika. Dodatkowo felgi są wyważane. W razie jakichkolwiek nieprawidłowości warsztat, zajmujący się przechowywaniem opon może od razu zaoferować kompleksową naprawę. Dodatkowo można zlecić mycie całego kompletu, aby był przygotowany na następny sezon.

Sezonowa wymiana opon często wiąże się z ich przekładaniem z garażu/piwnicy do auta i z powrotem. Nie dość, że jest to ciężkie fizycznie zajęcie, zwłaszcza dla większości kobiet, to jeszcze istnieje spore ryzyko zabrudzenia samochodu, o ubraniach nie wspominając. Ten problem można wyeliminować, jeśli przy wymianie oddaje się je do magazynu.

Przechwuj opony i koła w RYMAR w Rudzie Śląskiej!

koło opony

Przechowywanie opon – cennik w RYMAR Ruda Śląska

Przechowywanie kół samochodowych to niedroga usługa, której koszt w naszym warsztacie w Rudzie Śląskiej zaczyna się od 100 zł i jest uzależniony od wielkości opon. Aktualny cennik można sprawdzić tutaj. Opłata dotyczy jednego sezonu. Natomiast cena mycia całego kompletu kół znajdującego się w depozycie to 100 zł. Jeśli opony ulegną zniszczeniu, można je również oddać na utylizację, zamiast samodzielnie szukać odpowiedniego składowiska odpadów tego typu.

Przechowywanie kół, opon w RYMAR to: bezpieczeństwo, wygoda, pewność, że koła i opony będą odpowiednio przygotowane do kolejnego sezonu .

ul. Łukasiewicza 25, 41-707 Ruda Śląska (Kochłowice)

OFERTA

Regeneracja felg

Świadczymy usługi w zakresie regeneracji felg stalowych i aluminiowych. Posiadane przez nas doświadczenie oraz urządzenia pozwalają na naprawę wszystkich felg samochodowych małych oraz dużych.

Kliknij po więcej szczegółów: regeneracja felg.

Sprzedaż opon

Oferujemy hurtową sprzedaż opon wielosezonowych, letnich oraz zimowych. Jesteśmy przekonani, że spotkają się one z oczekiwaniami każdego klienta. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Kliknij po więcej szczegółów: sprzedaż opon.

Wymiana opon

Od lat zajmujemy się sezonową wymianą opon. Opony wymieniamy sprawnie, szybko Używamy profesjonalnych narzędzi. U nas pracują specjaliści. Zapisz się on-line na wymianę opon. Serdecznie zapraszamy!

Kliknij po więcej szczegółów: wymiana opon.

Oferta dla firm

Mogą Państwo polegać na naszym doświadczeniu w obsłudze firm i floty. Szanujemy czas klienta biznesowego, dlatego też naszym priorytetem jest dostosowanie się do czasu kierowców samochodów.

Kliknij po więcej szczegółów: opony dla firm.

Serwis opon

Wulkanizacja, naprawa opon, serwis opon. To wszystko znajdziesz u nas. Doświadczenie, nowoczesne, dobrej jakości narzędzia – to nasze atuty.

Kliknij po więcej szczegółów: serwis opon.

Umów się na wizytę – wulkanizacja, serwis, wymiana opon w Rudzie Śląskiej