32 243 81 36 kontakt@rymar.eu

CST – Nowa marka opon ze średniego segmentu cenowego, dysponująca wieloletnim know how w zakresie produkcji i rozwoju, należąca do aktualnie dziesiątego największego producenta opon na świecie .

Medallion MD-A1
Ciesz się drogą

Model Medallion to doskonała opona o wysokiej wydajności, która spełnia najwyższe wymagania stawiane przez nowoczesne pojazdy klasy premium. Dzięki czterem dużym podłużnym rowkom na bieżniku opona zapewnia spokojne toczenie, a tym samym wyjątkowo niski poziom hałasu odczuwalnego wewnątrz pojazdu. Nowoczesny, asymetryczny kształt profilu zapewnia najwyższy komfort manewrowania, który tworzy idealną harmonię z samochodami osobowymi o wysokiej mocy. Krzemionka wykorzystana w mieszance bieżnika pozwala osiągnąć zarówno dobre wartości hamowania na mokrej nawierzchni, jak i zadowalające wartości oporu toczenia.

 • Opona premium do samochodów osobowych klasy średniej
 • Niski poziom hałasu toczenia dzięki asymetrycznie zaprojektowanemu profilowi
 • Optymalna odporność na akwaplanację dzięki czterem podłużnym rowkom przebiegającym przez środek opony

Mieszanka bieżnika w połowie krzemionkowa zapewnia optymalnie właściwości podczas jazdy po mokrej nawierzchni

Marquis MR61

Wydajność energetyczna na drodze

Model Marquis to klasyczna opona dla pojazdów klasy małej i kompaktowej. Dlatego też podczas rozwoju skupiono się głównie na optymalizacji oporu toczenia, zachowując stabilne wartości hamowania w warunkach suchych i mokrych. Równie ważna jest kwestia wysokiego przebiegu, którą zapewnia zaawansowana mieszanka krzemionkowa, co podkreśla także zalety ekonomiczne. Dzięki najnowszemu asymetrycznemu kształtowi profilu nie pominięto również kwestii związanych z komfortem manewrowania i efektywnością.

 • Oszczędne pod względem zużywanej energii opony do pojazdów klasy małej i kompaktowej
 • Niski poziom toczenia dzięki asymetrycznie zaprojektowanemu profilowi
 • Dobra wydajność podczas hamowania na mokrej nawierzchni dzięki najnowocześniejszej mieszance gumy
 • W połowie krzemionkowa mieszanka bieżnika zapewnia optymalną efektywność na mokrej nawierzchni

Adreno H/P SportAD-R8

Wydajność na drodze

Model Adreno jest idealnym rozwiązaniem w przypadku wymagań stawianych przez nowoczesne samochody sportowo-użytkowe (SUV). Wytrzymała konstrukcja karkasowa zapewnia wysoką wytrzymałość również w najbardziej niekorzystnych warunkach, które mogą wystąpić w obszarach miejskich lub wiejskich. Nie pominięto również skuteczności hamowania na mokrej nawierzchni oraz dobrych wartości oporu toczenia. Te korzystne właściwości daje się osiągnąć przez zastosowanie najnowszej mieszanki bieżnika, w połowie składającej się z krzemionki. Nowoczesny, asymetryczny kształt profilu pozwala również w niezawodny sposób zapewnić na drodze dobre właściwości jazdy najnowszych generacji pojazdów.

 • Wybierane w pierwszej kolejności w przypadku lekkich, jak i ciężkich samochodów typu SUV
 • Zamknięty profil grzbietu zapewnia niski poziom hałasu
 • Wytrzymała konstrukcja karkasowa zapewnia długą trwałość
 • W połowie krzemionkowa mieszanka bieżnika zapewnia optymalne zachowania pojazdu na wilgotnej nawierzchni wilgotnych warunkach