Firma GMP istnieje od 2003 roku i od tamtego momentu ugruntowała swoją pozycję na rynku dzięki niesamowitym projektom, łączącym w sobie estetykę wykonania oraz dużą funkcjonalność. Innowacyjne rozwiązania przypadły do gustu niemal wszystkim kierowcom. Popularność felg pochodzących od GMP Italia jest wystarczającym dowodem ich wysokiej jakości.

Created with GIMP

Zaopatrując się w felgi GMP Italia pochodzące od zaufanego dostawcy, można liczyć na szereg korzyści płynących z transakcji. Po pierwsze jest to pewność otrzymania pełnowartościowego produktu prosto od producenta. Po drugie zaś zawsze można liczyć na konkurencyjną cenę za nowy towar tak dobrej jakości.

Kupując u nas felgi GMP klienci otrzymują wysokiej jakości produkty, które posiadają niezbędne certyfikaty TÜV, KBA, ABE (niemieckie) oraz NAD (włoskie). Gwarantuje to bezpieczeństwo użytkowania, wytrzymałość felg i dbałość o wykonanie. Jeśli chodzi o GMP Italia felgi przechodzą wiele testów, zanim zostaną oddane do użytku. Dzięki temu spełniają wszystkie standardy powszechnie uznawane na całym świecie. Korzystanie z nich zapewnia komfortową jazdę i poczucie bezpieczeństwa.

Nie mniej istotne dla felg GMP Italia są walory estetyczne. Wytwórca poświęca temu zagadnieniu wiele czasu, doprowadzając sztukę tworzenia pięknych alufelg do perfekcji. Są one zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach, które biorą pod uwagę zarówno ich wygląd podczas jazdy, jak i w stanie spoczynku. Tym samym oddają charakter samochodu w każdej sytuacji.

Wszystkie felgi GMP Italia dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach oraz wykończeniach. Pasują do niemal każdej popularnej marki samochodu.

Doskonałe GMP felgi można u nas dostać za rozsądną cenę. Dzięki naszej stałej współpracy z dystrybutorem, oraz włoskim producentem oferujemy najtańsze felgi. Z przyjemnością udzielimy więcej informacji. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Gwarantujemy fachową obsługę klienta, jak i pomoc w wyborze modelu najlepiej odpowiadającemu potrzebom.

Felgi są jednym z najważniejszych elementów auta, jeżeli myślimy o doskonałym wyglądzie i oryginalnej estetyce. Kupujemy je po to, aby podkreślić charakter samochodu. Gwarantujemy, że spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników tuningu i motoryzacji. Marka GMP Italia działa na rynku od początku wieku i zdążyła zyskać pozycję lidera w produkcji felg ze stopów lekkich. Wszystkie felgi tej firmy posiadają niemiecki certyfikat TUV KBA.

Felgi GMP charakteryzują się nowatorskim i odważnym designem w ofercie posiadamy bogaty wybór artykułów o różnych wzorach, zarówno w wykończeniu matowym, jak i błyszczącym, w kolorach czarnym oraz srebrnym. Felgi są kompatybilne z czujnikami TPMS, czyli systemem monitorującym poziom ciśnienia w oponach. Na wszystkie produkty tej włoskiej marki udzielana jest pełna gwarancja producenta.

Oferowane felgi GMP powstają dzięki kreatywności i ciężkiej pracy projektantów z Włoch. Wszystko zaczyna się od prostej idei koła, która następnie powoli przekształcana jest w coraz doskonalszy produkt, spełniający najwyższe estetyczne wymagania. Jeżeli chodzi o markę GMP felgi produkowane są bez żadnych kompromisów. Łączą one doskonałe parametry techniczne z innowacyjną formą w jedną spójną całość. Każdy etap procesu produkcyjnego odbywa się we Włoszech, przy zastosowaniu skrupulatnej kontroli jakości. Felgi przechodzą także szereg testów i posiadają niezbędną dokumentację oraz atesty.

Jeżeli chodzi o dobór felg GMP, nasi pracownicy służą Państwu fachową poradą, opierając się na katalogach. Zawsze upewniamy się, czy zamówione felgi są odpowiednie i będą pasowały do samochodu klienta. Pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania, zarówno pod względem estetycznym, jak i cenowym. Posiadamy szeroki wybór rozmiarów, więc bez problemu dopasujemy felgi do konkretnego modelu samochodu. Jeżeli zdecydują się Państwo na markę GMP Italia felgi z pewnością nie rozczarują. Bez wątpienia będzie to wybór na lata.